Kıbrıs Bakım Onarım | DCS

Döveç Group şemsiyesi altında 2018 senesinde kurulan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti merkezli DCS olarak temizlik, bina yönetimi, kiralama işlemleri ve bakım onarım süreçleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Döveç Group güvencesi ve alt yapısı ile faaliyetlerine devam eden firmamız, müşteri memnuniyetini sürekli olarak üst düzeyde tutmayı misyon olarak yüklenmiştir. Diğer tüm süreçlerde olduğu gibi Kıbrıs bakım onarım konusunda da sorumluluk sahibi uzman teknik kadromuz ile birçok alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sıhhi tesisat, havuz bakımları ve elektrik tesisatı konusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak çözümler sunmaktayız.

Bakım Onarım Süreçleri

İkamet edilen konutta veya iş merkezlerinde kullanılan hemen her çeşit elemanda arızalar meydana gelebilmektedir. Mobilya, dekorasyon, su ve elektrik tesisatlarında oluşan problemleri gidermek yaşam kalitesinin devamlılığı açısından önemlidir. Bu problemlerin çözümü için Döveç Group kurumsal kimliği bünyesinde çalışan Döveç Construction Service (DCS) olarak hizmet vermekteyiz.

Yaşanılan sorunların giderilmesi için profesyonel ve konusunda uzman personeli ile tüm teknik konularda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Küçük veya büyük çapta yaşanabilecek tüm teknik arıza ve sorunlara DCS olarak kaliteli hizmet anlayışımız ile çözüm getirmekteyiz.

Sıhhi tesisat, havuz bakım süreci ve elektrik tesisatı konusundaki ihtiyaçlarınız için DCS’nin uzman ekibi tarafından yerinde keşif işlemleri gerçekleştirilir ve yapılabilecek uygulamalar noktasında bilgilendirme yapılır. Ardından bilgisi verilen metotlar doğrultusunda Kıbrıs bakım onarım faaliyetlerinin uygulanması sürecine geçilir.

Süreç Nasıl İşler?

Özellikle DCS (Döveç Construction Services)’nin diğer bir faaliyeti olan apartman yönetiminden faydalanan bina sakinleri, Döveç Life Mobil Uygulaması sayesinde tüm Kıbrıs bakım onarım istek ve taleplerini kolayca ulaştırabilirler. Mobil uygulamanın kullanılması ile arızanın niteliği belirtilebilir.

Arızaya dair fotoğraf çekilerek mobil uygulamaya yüklenip tarafımıza ulaştırılması sağlanabilir. İlgili birimlerimiz tarafından dikkate alınan arıza bildirimi, konu hakkında uzman personele yönlendirilir. Personelin bakım onarım operasyonuna başlaması ile birlikte bina sakinine mobil uygulama üzerinden bilgilendirme yapılır.

İlgili personel tarafından sorunun giderilmesi sonrasında yine mobil uygulama üzerinden prosesin tamamlandığı konusunda bildirim yapılır. Arızanın giderilmesine yönelik olarak uygulamaya fotoğraf yüklenerek bakım onarım süreci şeffaf bir şekilde tamamlanır.

Related Articles

Yorum

Your email address will not be published.

tr_TRTürkçe
WhatsApp chat