Kıbrıs Kiralık | DCS

Kıbrıs, yeryüzündeki cennet adası harika doğası, mükemmel denizi, dört mevsim güneşli havasına sahiptir. Tarihi dokusu, kültürel zenginliğe sahiptir. Yavru vatan olarak da bilinen Kıbrıs, Türkiye’ye uçakla sadece 1 saat uzaklıkta yer almaktadır.

Kıbrıs’ta Yaşamak Bir Ayrıcalıktır

Kıbrıs dört tarafı denizlerle çevrili küçük bir adadır. Yerleşkesi ve sosyal yaşantısı konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Kıbrıs kiralık her bütçeye uygun daireler ve villalar mevcuttur. Mevsimsel ya da yıllık kiralamalar yapılmaktadır.

Eşyalı ya da eşyasız Kıbrıs kiralık ev çeşitleri geniş yelpazeye sahiptir. Şehir merkezinde residence daireler daha ön plana çıkmaktadır. Özellikle iş adamlarının kullanabileceği konsept ve rahatlığında daireler vardır.

Mülk Kiralama Bütçeleri

Kıbrıs’ta her bütçeye uygun kiralama fiyatları mevcuttur. Aylık veya yıllık kiralamalar yapılmaktadır. Yıllık kiralamalarda Kıbrıs kiralık daire veya residence loft daireler fiyatları daha uygun fiyata gelmektedir. Ortalama yıllık kiralamalar 15.000- 17.000 TL den başlamaktadır. Örnek vermek gerekirse Gazimağusa’da 2+1 daire içi kullanıma hazır tüm eşyaları ve demirbaşları mevcut olmak üzere şehir içinde okul ve marketlere yakın bir dairenin yaklaşık yıllık kira bedeli 17.000 TL olarak kiralanmaktadır.

Bütçeyi daha da yükseltmeye çalışırsak Kıbrıs kiralık Gazimağusa’da şehir içerisinde lüks residence 2+1 tüm eşyaları olan ayrıca kapalı otopark ve sosyal tesisli dairelerin yıllık kiralama bedelleri ortalama yıllık 24.000 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Kiralanan daire ile ilgili tüm bakım onarım ya da ihtiyaç duyulabilecek yardım için kiralamayı yaptığınız emlak firması bu konuda her zaman yardımcı olacaktır.

Günlük kiralama kısa dönem ihtiyaçlara cevap verecek dairelerden oluşmaktadır. Günlük kiralamaya konu olan daire örneğin stüdyo daireler yaklaşık metrekareleri 60 2+1 daireler ise 80 ile 100 metrekare arasında değişiyor.

Villaların denize yakın veya uzak olması , havuzlu yada kendine özel sauna vs. özelliklerinin olması, konaklayacak kişi sayısı, oda sayısı, dairenin içerisindeki eşya kalitesi gibi bir çok sebeple farklı fiyatlamalar oluşturmaktadır.

Stüdyo dairelerin günlük ortalama 100 TL ile başlar 2+1 daireler günlük 300 TL villa tarzı evler ise ortalama 650-700 TL fiyatları mevcuttur. Kıbrıs’ın Girne, Lefkoşe gibi şehirlerinde de fiyatlar farklılık göstermektedir. Özellikle yaz aylarında talep yoğunluğu sebebiyle kiralama fiyatları artış göstermektedir.

Related Articles

Yorum

Your email address will not be published.

tr_TRTürkçe
WhatsApp chat