Kıbrıs Teknik Servis | DCS

Uzman teknik personellerimiz tarafından verilen teknik servis hizmeti, yaşanılan bütün problemleri kısa sürede çözmektedir. 7 gün 24 saat şeklinde hizmet verdiğimiz Kıbrıs teknik servis hizmeti ile hiçbir müşterimiz yarı yolda kalmamaktadır.

Mobilya, su tesisatları ve elektrik ile ilgili sorunlarda, teknik servis hizmeti en iyi şekilde verilmekle birlikte aynı gün içerisinde tamir işlemi gerçekleşmektedir. Müşteri memnuniyetini önemsememizden dolayı, teknik servis konusundaki elemanlarımız işlerinde oldukça uzmandır. Tamir işlemi bittikten sonra gerekli kontrollerin hepsi yapılmaktadır.

Parça değişimi ve yapılan işçilik konusunda profesyonel bir firma olmamızdan ötürü, müşterilerimize de 1 sene garanti hizmeti sunmaktayızdır. Arıza ile ilgili problemi, mobil programda bize gönderen müşterilerimize anında yardımcı olmaktayızdır.

Uzun süredir hizmet vermekte olduğumuzdan dolayı ev ile ilgili en ufak problemlerde insanların aklına direk Kıbrıs teknik servis gelmektedir. Teknik servis kalitesini her geçen gün daha fazla ileri götüren firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Kusursuz bir teknik hizmet imkanı sunan firmamız insanların hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Kıbrıs Teknik Servis Fiyatları

Teknik servis hizmetini mükemmel bir şekilde gerçekleştiren firmamıza, mobil uygulaması ile ulaşmak oldukça kolaydır. Yarı yolda bırakan elektrik devreleri, su tesisatları ve mobilyalarla ilgilenen Kıbrıs teknik servis fiyat çizelgesi olarak gayet uygundur. Müşterilerin bütçesini düşünen firmamız piyasanın en iyi teklifini müşterilerimize sunmaktayız.

%100 müşteri memnuniyeti garantisi veren firmamız aynı gün içerisinde müşterilerin mağduriyetlerini gidermektedir. Mobil uygulama ile bize ulaşan müşterilerimize gereken bilgiyi verdiğimiz gibi evlerine veya iş yerlerine hemen ulaşmaktayız.

Kıbrıs bölgesi içerisinde en iyi teknik servisi veren firmamız diğer firmalara oranla bir adım öndedir. Geçerli azami süre ve fiyat ile problemleri çözüme kavuşturan firmamız müşterilerin hakkını en iyi şekilde korumaktadır. Hasarın boyutu ne olursa olsun, gün içerisinde çözüme kavuşturulmaya çalışılır.

Çözüme gün içerisinde kavuşturulamayan arızalar, birkaç gün içerisinde gerekli parçalar tedarik edildikten sonra halledilir. Teknik servisimizin verdiği hizmetten memnun kalmayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek memnuniyetsizliklerini iletebilmektedir. İletilen sorunlar, müşteri temsilcilerimiz tarafından incelendikten sonra müşterilere geri dönüş kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Related Articles

Yorum

Your email address will not be published.

tr_TRTürkçe
WhatsApp chat