Mağusa Teknik Servis | DCS

Evinizde ve iş yerinizde meydana gelen arızalar, acil servis hizmeti gerektirebilir. 7/24 hizmet veren firmamız, elektrik, su ve mobilya arızalarında etkili çözüm seçenekleri sunmaktadır. Konusunda deneyimli Mağusa teknik servis kadrosuyla, kaliteli çözüm seçenekleri sunuyoruz. Küçük çaplı tamirat seçenekleri sunan firmamız, havuz bakımı işlerinde de çözüm üretmektedir.

DCS mobil uygulaması olan Döveç mobil uygulama, bu hizmeti kolaylıkla adresinize ulaştırıyor. Bu uygulamayı kullanarak etkili servis hizmetini tercih edebilirsiniz. Arızaya ait fotoğrafları gönderdiğiniz zaman, etkili servis hizmeti oluşturabiliriz.

Servis Hizmetlerinde Profesyonel Çözüm

Hizmet kalitesini güncelleyen firmamız, bu kategoride deneyimli eleman kadrosu ile çalışmaktadır. Konusunda deneyimli ve sertifikalı Mağusa teknik servis elemanlarımız, onarım ve tamir işlerinde güvenilir hizmet vermektedir.

Mobilya Arızaları

Günlük hayatımızda dolaplar, çekmeceler ve benzeri eşyalar arıza yapabilir. Mutfak dolapları, banyo dolapları, ayakkabılık ve vestiyer gibi kategorilerde çözüm üretiyoruz. Mağusa teknik servis hizmetimiz parça desteklidir. Bütün mobilyalar için gerekli parçalar temin edilebilmektedir. Değerli mobilyalarınızı kısa sürede tamir eden servisimiz her zaman hizmetinizdedir.

Elektrik Arızaları

Apartmanlarda en çok karşılaşılan sorunlardan biri elektrik arızalarıdır. Sigortanın yetersiz olması ve buna bağlı elektrik arızaları, hayatı olumsuz etkilemektedir. Apartmanın genel elektriği ve dairelerin elektrik sistemleri, bu kategoride tamir edilmektedir.

Tamir, bakım ve onarım işlemlerinde profesyonel olan elemanlarımız, güvenli çözüm seçenekleri sunmaktadır. Hayati tehlikeye neden olan elektrik arızaları ihmale gelmez. Özellikle elektrik kaçakları konusunda bizi her zaman arayabilirsiniz.

Su Tesisat Arızaları

Apartman hayatında en önemli konu su tesisatlarıdır. Kaçakların tamir edilmesi, tıkanıklıkların açılması, uzmanlık gerektirir. Firma elemanlarımız su kaçakları, tıkanıklık açma ve tesisat montajı konusunda çözüm üretiyor.

Parça destekli tesisat bakım ve onarım işleri, hayatınızı kolaylaştıracaktır. Pis su gider tesisatları da bu kategoride değerlendirilmektedir. Konusunda tecrübeli eleman kadromuz, güncel yöntemleri tercih etmektedir. Fayans ve mermerleri kırmadan özel cihazlarla çalışmaktadır. Akustik özellikle cihazlarla, tıkanıklık ve kaçaklar tamir edilmektedir.

Bozuk çeşmeler, su kaçıran su tesisatları bu kategoride tamir edilmektedir. Garantili parça seçenekleriyle hizmet veren elemanlarımız, kısa sürede çözüm üretmektedir. Normal yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilmeniz için etkili yöntemler tercih edilmektedir.

Related Articles

Yorum

Your email address will not be published.

tr_TRTürkçe
WhatsApp chat