Temizlik | DCS
Temizlik

DCS Apartmanlara, evlere, işyerlerine ve biten inşaatlara temizlik hizmeti vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu tecrübeli personellerle kendi yönettiği apartmanların yanı sıra dışarıya da temizlik hizmeti sunan DCS bu sektörde güvenilir ve kaliteli hizmet standartlarını yakalamayı başarmıştır. Temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne göre ücretler değişiklik göstermektedir. DCS tam donanımlı ekipmanı ile garantili hizmet sağlamaktadır. Temizlik sonrasında yöneticiler tarafından kalite denetimi yapılmaktadır.

Site, Apartman, Daire ve Çevre Temizliğinde Kurumsal Hizmet

DCS Geniş Ekipman ve Uzman Kadrosu ile Temizlik Hizmetinde Öncüdür.

DCS Temizlik Firmasını tercih etmenizin bir çok sebebi vardır.Ekonomik fiyatlar ,deneyimli ve güler yüzlü personel ile hizmet verilmektedir. Ev temizliği,Ofis,İnşaat sonrası ve villa temizliği gibi hizmetleri aylık ,haftalık ve günlük periyotlar ve  en ucuz fiyatlar ile kaliteli hizmetler sunmaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde kaba temizlik ve detaylı ince temizlik hizmetleri en ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır.

Ofis Temizliği 

Ofis temizliği Titiz Temizlik firması olarak kurumsal şirketlere haftalık veya aylık olarak sunulan genel temizlik hizmetidir.

Ev Temizliği

Ev temizliği insanların günlük yaşantılarında olmazsa olmazlarındandır,hem hijyenik hende ekonomik hizmet sunmaktadır.

tr_TRTürkçe
WhatsApp chat