Hakkımızda | DCS
Hakkımızda

DCS 2018 Yılında Döveç Group of Companies bünyesinde kurulmuştur. DCS kiralama, bakım onarım, temizlik ve apartman yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kiralama birimi kısa ve uzun dönem konut kiralama hizmeti sunmaktadır. Bakım Onarım ekibi alanında uzman teknik personelleri ile elektrik, sıhhi tesisat ve havuz bakım işlerinde hizmet vermektedir. Ayrıca DCS profesyonel kadrosu ve yazılım alt yapısı ile apartman yönetimi alanında şeffaf hizmet anlayışını benimsemektedir. DCS apartman, site, inşaat sonrası ve ev temizliği ihtiyaçlarınızda da başvurabileceğiniz güvenilir adreslerin başında gelmektedir. DCS Döveç Group of Companies’ten gelen kurumsal hizmet kalitesini, şeffaf, sorumlu ve profesyonel yönetim anlayışı ile birleştirerek mutlu müşteriler biriktirmeyi amaç edinmiştir.

Döveç Construction Services (DCS) vizyonu;

Profesyonel teknik ve idari kadrosu ile Satış sonrası tüm hizmet destek alanlarında hızlı ve güvenilir çözümler üreterek Döveç Group of Companies müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmak ve daimi mutluluklarına katkıda bulunmaktır.

Döveç Construction Services (DCS) kuruluşu ve yapısı itibari ile misyonu;

1. Satış öncesi dairelerin satışa hazırlanmasına teknik destek sağlamak,
2. Müşteri memnuniyetini esas alarak Döveç Group Satış Departmanının faaliyetlerini azami ölçüde desteklemek,
3. Satılan dairelere satış sonrası belirlenen zaman diliminde gerekli garanti koşullarına göre (kullanıcı hatası hariç olmak üzere Satışı takip eden 3 ay tüm arızalar ve ayrıca Satış sonrası 5 yıl sistemsel arızaların ücretsiz giderilmesi) hızlı ve güvenilir destek vermek,
4. Sadece daireye verilen destekle sınırlı kalmayıp komple bina yönetimi, Bakım onarım, Temizlik ve idari konularda koordineli bir ekip olarak 7/24 hizmet desteğini sağlamak,
5. Satış sonrası müşterilerimizin karşılaştığı sorunlarınıza profesyonel ve eğitimli personelimiz ile hızlı çözümler sunmak ve her ihtiyaçlarında müşterilerimizin yanında olmak.

tr_TRTürkçe
WhatsApp chat